Rzeźba Marzenny Olszewskiej – Bałki według pomysłu Małgorzaty Potockiej

Ze względu na obostrzenia związane z możliwością grania tylko dla 25% widowni, chcemy jak najszerszej publiczności umożliwić uczestnictwo w ostatnim dniu festiwalowym. Dlatego będzie on dostępny dla Państwa w sieci poprzez nasze transmisje on-line.  Przebieg ostatniego dnia przedstawia się następująco: 

O godzinie 17.00 na Dużej Scenie odbędzie się pokaz ostatniego spektaklu konkursowego "Yvonne" Maladype Theatre z Budapesztu w reżyserii Zoltána Balázsa. Spektakl będzie transmitowany on-line na naszym profilu Facebook.  

Po spektaklu zapraszamy do naszego festiwalowego studia, gdzie rozmowy z twórcami przeprowadza redaktor Robert Utkowski.  

Zaprszamy również do obejrzenia relacji z wcześniejszych rozmów ze studia festiwalowego: 

Następnie, o godzinie 20.00 na Scenie Kameralnej odbędzie się koncert inspirowany twórczością Witolda Gombrowicza w wykonaniu belgijskiego zespołu Triple Fish. To wydarzenie również będzie można zobaczyć na żywo w mediach społecznościowych. 

Po koncercie na Scenie Kameralnej, około godziny 21.00, ogłoszony zostanie werdykt jury i przyznane zostaną nagrody, m.in. Grand Prix  XIV Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego - "Kapelusz Gombrowicza" 

Image
COPYRIGHT © 2019. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design